В Хусті зупинили медичну реформу

медицина27 січня 2014 року  відбулися збори медичних працівників району та міста в присутні   районного профспілкового комітету медицини . Підставю  невдоволення медичних працівників та населення Хустщини, які звертаються за медичною допомогою, стала зміна порядку і якості надання первинної медичної допомоги . Ця псевдо реформа була розроблена в більшості як адміністрування та бюрократизації в надані допомоги хворим . Але тут не обійшлось і без політики , де під видом реформи здійснювався тиск на лікарів з боку Хустської РДА та поділ медичного персоналу по партійному принципу , також змушування до вступу в партію регіонів.

      На зборах були присутні члени Хустської міськрайонної народної ради Келемен Р.Ю. , Кузьма Л.Ю. Слава Ю.Й , депутати районної ради Рогач І.Ю., Пригара П.І. та Кучаренко .

       Обговоривши стан, так званої “медичної реформи” в Хустському районі присутні прийшли до єдиного рішення: 
“Відповідно до Закону України № 2201 від 23.02.2014року зобов’язати Хустську РДА зупинити реорганізацію закладів охорони здоровя в Хустському районі, та привести їх у відповідність до стану на 30.09.2013р.”
Контроль за виконанням рішення зборів взяла на себе Хустська міськрайонна народна рада.

khustnews.info

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *