Категорії Новини

В Хусті провели нічний рейд на підлітків

Головною метою таких заходів є посилення відповідальностідорослих за втягування дітей та молоді до вживання алкоголю,тютюнопаління, а також популяризація здорового способу життя.

 Нещодавно працівниками кримінальної міліції у справах дітей УМВС України в Закарпатській області спільно з працівниками кримінальної міліції у справах дітей та дільничними інспекторами Хустського міськвідділу міліції в Хусті під час профілактичної операції «Нічне місто» провели рейд, спрямований на профілактику тютюнопаління та алкогольних виробів серед дітей та підлітків.

 

Під час рейду правоохоронці навідалися в торгівельні точки та розважальні заклади, які реалізують алкогольні та тютюнові вироби. Провели роз’яснювальну роботу з продавцями та нагадали про те, що у разі відпуску тютюнових або алкогольних виробів неповнолітнім на них чекає притягнення до адміністративної відповідальності. Однак продавці запевнили правоохоронців, що закон не порушують, бо у них в самих є діти…

Міліціонери пройшлися і по навчальних закладах, де виявили чотирьох осіб, яких притягнуто до адміністративної відповідальності за ст.175-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Куріння тютюнових виробів у заборонених місцях). Двох батьків притягнуто за ст.184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей). Притягнуто до адмінвідповідальності одну особу за ст.181-1 (Заняття проституцією). З порушниками також була проведена індивідуально-профілактична бесіда.

 

Правоохоронці Хустщини звертають увагу на те, що дітям віком до 16 років з22.00 до 06.00 години заборонено перебувати у закладах, у якихпроводиться діяльність у сфері розваг, або закладах громадськогохарчування без присутності батьків чи іншого законного представникадитини.

 

Агнеса Куртяк

Хустський МВ УМВС

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *