В Хусті пройшла смолоскипна хода на честь Карпатської України (ФОТО)

В Хусті пройшла смолоскипна хода на честь Карпатської України (ФОТО)

В закарпатському місті Хуст відбувся марш «Національного Корпусу» та ветеранів полку Національної  Гвардії України «Азов», присвячений 78 – й роковині «Карпатській Україні».

Незважаючи  на дощ, в столиці «Карпатської України»  на марш зібрались представники «Азовського руху» зі всієї Західної України, спілки бійців АТО Великого Березного та Перечина, також долучились  представники ВО «Свобода», місцеві націоналісти, волонтери, патріоти України.

В голові колони йшли хлопці в історичному військовому вбранні Січових Стрільців та УПА, за ними активісти «НК» Закарпаття з банером на якому розміщена цитата «ПОМСТИМО СМЕРТЬ ВЕЛИКИХ ЛИЦАРІВ» та портретом  великого військового та націоналістично – філософського діяча ХХ століття, полковника УВО, члена ОУН, Начальника штабу «Карпатської Січі», Верховного Команданта Збройних Сил «Карпатської України» Михайла Колодзінського.

Націоналісти пройшовшись історичними вулицями славетного Хуста, прийшли на його центральну площу Майдан Незалежності, де з трибуни виступили представники «Азовського руху», Головний ідеолог  Едуард Юрченко, керівник закарпатського осередку «НК» Михайло Дідич, ветеран полку «Азов» Андрій Ромащенко.

Також з промовою виступив ветеран ОУН – УПА, політичний в’язень радяньщини Іван Миром, який закликав націоналістів до терпіння та боротьби.

Традиційно марш азовців був завершений Молитвою Українського Націоналіста!

Слава Героям Карпатської України!

Повідомляє “Національний Корпус” Закарпаття.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.