В Хусті діє нелегальний сміттєспалювальний завод (фото)

Як видно на фото , жителів Хуста отруюють спалюванням побутових відходів та забруднюють навколишнє середовище міста. Утилізацію побутових відходів міста та підприємств, які є надзвичайно шкідливими і повинні знищуватися належним чином, деякі підприємливі ділки вирішують дуже просто і дешево для себе, але занадто дорого для нашого здоров’я .
В нашому місті знаходиться закрита від людських очей, а головне – від контролюючих служб – котельня, з потужними печами. І як добре видно з знімків, всі побутові відходи швидко спалюються , а шкідливі домішки викидуються в повітря – нехай жителі Хуста отримують «чергову порцію здоров’я» .

ХустМене сильно здивував той факт, чому в середині літа хтось активно гріє повітря , коли надворі і так 40градусів. Але вже осінь та дим з котельні все ще продовжує виходити , розносячи над містом жахливі їдкі запахи. Чому ніхто в місті, в якому є контролюючі служби: СЕС , екологія, МНС – прямими обов’язками яких є слідкувати за такими забрудненням – не помічають такі жахливі порушення. Доречі це «комино» знаходиться за 500 метрів від управління охорони здоров’я , районної лікарні та СЕС.
Натомість санстанція та інші контролери не забувають регулярно обходити підприємців та заклади, винюхуючи порушення та виписуючи адмін штрафи. Дивуюсь, чому це не бачить міська рада, яка так любить прийти на запах грошей – можливо всі все знають, а в ніздрях долляри торчать.

Про це повідомив громадський активіст Роман Келемен

Хуст2 Хуст3


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.