В групі підтримки Віктора Щадея засвітився власник ужгородських торгових мереж Микола Жолтані (фото)

В групі підтримки Віктора Щадея засвітився власник ужгородських торгових мереж Микола Жолтані (фото)
На вчорашній сесії Ужгородської міськради, в групі підтримки кандидата в мери від «Слуги Народу» Віктора Щадея з’явився відомий підприємець Жолтані Микола Іванович. На його «Зінах», «1 Minute», «Кефірах» розміщена передвиборна агітація Віктора Щадея.
Що спонукало підтримати останнього невідомо, адже Микола Іванович був серед активних громадян, які в 2014 році заставили Віктора Щадея написати заяву про відставку з посади в.о. міського голови Ужгорода. Тоді Віктор не давав Миколі Жолтані якісь дозволи на здійснення підприємницької діяльності.
Підприємець подякував депутатському корпусу та меру за турботу про бізнес, тимчасову відміну єдиного податку, але зазначив, що у зв’язку з забороною нічної торгівлі змушений буде звільнити 100 працівників і попросив скасувати обмежувальні заходи. Дивно, але Віктор Щадей промовчав з цього приводу, як і не промовив жодного слова за всю сесію міськради. Хоча напередодні обіцяв показати «кузькіну мать» діючому міському голові.
Мені здалося, що Віктор був подумками на вечірніх теледебатах з відомим «зубром» подібних шоу Богданом Андріївим. На превеликий жаль, дебати виявилися досить нудними, актори грали заучені фрази, не озвучивши навіть сотої частини того лайна, яким поливають один одного зі штабних сторінок у соцмережах 🙂
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *