В Чопі піймали фальсифікатора з міськради (ФОТО)

ганусичПро це інформує на своїй сторінці в мережі Фейсбук громадський активіст Лариса Ступак.

– Подивіться на ці два фото з ​​офіційного сайту Чопської мерії за 25-е і 26-е березня. Знайдіть дві відмінності. Це справа очманілих ручок наскрізь корумпованої Чопської ” еліти”.
“Народний , але звиклий брехати людям , мер Цар Г.В. крутить новим начальником внутрішньої , як з’ясувалося , моторошно брехливої політики Андрієм Ганусичем , як чорт сонцем. (А він же  бив себе в революційну груди і кричав у себе на форумі , що він ні від кого не залежить. )
Ганусич , замість того , щоб присвячувати брудні й принизливі для тебе опуси про жінку , яка тобі в матері годиться , краще напиши скільки разів тебе викликали в прокуратуру за порушення закону “Про доступ до публічної інформації”. Скільки разів ти брехав і викручувався в письмових поясненнях .
Напиши , що за пару місяців роботи у Чопській мерії , ти вже отримав догану від Цариці . А про те , що ти вперто продовжуєш займатися дрібними пустощами , маніпуляціями і підтасуваннями з публічною інформацією на офіційному сайті не турбуйся , про це буду писати я . До зустрічі , незалежний ти наш герой Майдану.
Ми обов’язково ще поговоримо про твою чесність і незалежності від прокурорської сімейки Царів, підсумувала Лариса Ступак.

ганусич1ганусич2

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Одна відповідь до “В Чопі піймали фальсифікатора з міськради (ФОТО)”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *