В Берегові прокурори та міліція розпочали “брудну” війну

В Берегові прокурори та міліція розпочали “брудну” війну

береговоВ Берегові, клан Балоги маючи в своєму «активі» пригрітих і незвільнених начальника міліції О. Яцканича і прокурора І. Зареву, продовжують використовувати міліцію в своїх бізнесових інтересах, в брудній війні між збирачами металобрухту.
07.03.2014 р., був проведений обшук в громадянина Олександра Боднара. за ордером, який був виписаний на чуже прізвище і адресу, яка не відповідала місцю проведення слідчих дій. Міліціонери неодноразово порушили чинне кримінально-процесуальне законодавство, вибачались, залишали місце обшуку, але після нової «накачки» повертались знову, незаконно проникли в приміщення, конфіскували декілька металічних труб, залишили протокол обшуку, який складений з грубими порушеннями процесуального законодавства.
Це не робить честі берегівським міліціонерам, бо вони стають співучасниками злочину.
Цікаво, що незадовго до цього з підприємцем зустрічалася жінка прокурора Руслана Біловара, яка пропонувала перестати займатися цим бізнесом адже він належить до сфери інтересів її родини.
Також в Берегові продовжуються судилище над чесними міліціонерами, які мають поняття честі і вже на протязі півтора року воюють з корупційною системою. Тут відбулось чергове судове засідання по звинуваченню слідчого Володимира Маручканича в перевищенні службових повноважень. Справа тягнеться вже більше року, офіцер відстоює свою правоту, маючи моральну підтримку більшості особового складу районного відділення міліції. Присутність на суді майданівців, змусила суддю одіти мантію, але не змогла навчити читати українською. Дії прокурора, які були надто вмотивованими тільки підкреслювали заможність та абсурдність звинувачень, що було вже підтверджено в судах вищої інстанції.
Але потрібно було виконувати волю «патрона», і судовий процес тривав по наїжджений колії, ніби не відбулось ніяких змін у державі. Це було б смішно, якби не було так сумно. Професіоналізм прокурора, досить молодої людини, можна було б використати в справжньому служінні закону.
Взагалі берегівська міліція, особливо ДАІ, знову відчули свою безкарність, поновили побори на кордоні з Угорщиною з іноземних громадян, ведуть себе зухвало бо відчувають, що «дах» знову набирає силу.
Тепер справа за громадою, яка має розставити все на свої місця!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

2 відповіді до “В Берегові прокурори та міліція розпочали “брудну” війну”

  1. Мого кума Йованю Кайла 8 березня призначили першим заступником прокурора області, тепер всіх металістів буду кришувати я. Це стосується і невдаху Біловара

  2. У мене, як у простого громадянина України, котрий так сподівався на кардинальні зміни, чому кадрові зміни не відбулися саме в міліції Мукачева, Берегова???

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *