В Берегові оприлюднили склад люстраційного комітету (ФОТО)

ЗАЯВА
Берегівчан-майданівців.
Моральне право за нами.
вовкунович
Виходячи з проголошених принципів Майдану та нового українського уряду, ми вважаємо, що нова влада на всіх рівнях має тісно взаємодіяти з громадським суспільством і бути підзвітною громаді району.
Отже вимагаємо перед призначенням посадових осіб Берегівської райдержадміністрації, провести громадське обговорення їх кандидатур.
В люстраційний комітет мають моральне право входити ті, хто приймав активну участь в революційній боротьбі на київському майдані, а саме: Вовкунович Василь- сотник Закарпатської свободівської сотні, який перебував на Майдані з 03.12.2013 р. по 28.02.2014 р. (за невеликим винятком), координував діяльність сотні, через списки якої пройшло понад 200 закарпатців. Оборону Майдану в страшну ніч 11 грудня 2013 р., тримали разом з ним Ферке Юрій, Данилюк Петро, Дебенко Ярослав.
В захисті КМДА того дня приймав активну участь Щуренко Володимир.
Тривалий час в грудні 2013 р., в сотні несли службу Тарасов Василь та Беца Андрій.
Будували барикади на Майдані Супруненко Олег та Федишин Володимир.
Хор “Купаж” майже в повному складі були на майдані 10-11 січня 2014 р. виступали на головній сцені майдану, на сценах КМДА, Будинку профспілок в “затемненому залі”, в Палаці Свободи (Жовтневому). Це були тривожні часи, бо якраз відбувалось судилище над васильківськими терористами. Члени хору “Купаж” Савчур Федір, Гоцинець Богдан, Петричко Іван, Мостовий Петро, Огар Роман, Вовкунович Василь, Кополовець Федір, Пукач Богдан, Дебенко Ярослав, Стричак Степан, Герасимчук Василь і керівник Ігор Полянський.
В боях 18-20 числа брали активну участь Тарасов Василь і Пацюк Олексій.
Також допомагав і направляв матеріальну допомогу Марцинів Володимир.
Власне ці особи та члени Берегівського автомайдану мають моральне право люструвати держчиновників, які будуть призначатися і нагадувати їм основне кредо держслужбовця- Служити, служити, служити народу!

Слава Україні! Героям Слава!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Одна відповідь до “В Берегові оприлюднили склад люстраційного комітету (ФОТО)”

  1. Щодо членів люстраційного комітету,заперечень не має.От якщо б вони ще чесно,сумлінно,принципово та об”єктивно відносилися до виконання обов”язків,то було б дуже добре.Не є секретом,що зараз багато рветься до посад – голови РДА,керівників відділів і служб і т.д..Серед них є і такі,що не підтримували не тільки Київський Євромайдан,а і жодного разу не появлялися серед громади Берегова і району,боячись за свою жопу .Боже боронь таких проханджеїв допустити до державної служби.Нехай вони і зараз відсиджуються дома та займаються власним бізнесом,якщо він чесний,а не воровський. Бабникам,брехунам,іудам та шахраям треба дати відсіч.Хлопці! Вся надія на Вас,бо Ви є патріотами не тільки Берегова,а і держави в цілому.Не піддавайтеся на спокуси,бо за ради чиновницьких крісел Вам будуть пропонувати чималу суму.Будьте принциповими,виваженими,об”єктивними, толерантними і мудрими.Віримо у Вас.Народ Вас підтримає.Не бійтеся діяти по-справедливому.Перемога буде за народом України. Слава Україні та її героям!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *