УжНУ врятують масові екзекуції

УжНУ врятують масові екзекуції

Ректор УжНУ Федір Ващук жорстко відреагував на черговий факт хабарництва в УжНУ.

хабар

Група студентів географічного факультету звернулася до ректора УжНУ зі скаргою про вимагання та отримання від них по 550 гривень молодим викладачем кафедри економічної теорії (вихованцем В.Мікловди та М.Пітюлича) доцентом М. за позитивне вирішення питання складання заліку. Аналогічне звернення до ректора надійшло і від деканату географічного факультету.

Ректор в той же день звільнив “по статті” горе-викладача та направив матеріали за фактом хабарництва до правоохоронних органів. Окрім цього, ректор зобов’язав декана географічного факультету взяти під особистий контроль подальше навчання вказаних студентів з метою унеможливлення необ’єктивного ставлення до них з боку “друзів-колег” хабарника.

До слова, чим закінчиться ця історія наразі невідомо, оскільки, як нам стало відомо, хабарнику вдалося заднім число отримати лікарняний. Очевидно, гроші студентів пішли на винагороду працівникам медичного закладу.
Вперше в історії УжНУ керівництво принципово відреагувало на звернення студентів, а самі студенти отримали надію, що їх звернення і в подальшому не залишатимуться без розгляду.

1 Comment

  1. Тоді потрібно змінити ректора… Бо Федя Ващук без хабарництва… жити не зможе.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *