УжНУ “вляпався” в скандал з підкупом виборців (ВІДЕО)

вибори-грошіПро це в мережі Фейсбук повідомляє журналіст Павло Федака.

Фігурантами “запису Мацка” про масовий підкуп студентів УжНУ є декани біологічного факультету Ярослава Гасинець, юридичного – Ярослав Лазур, іноземної філології – Михайло Рошко, проректор УжНУ – Ігор Король, голова студенського профкому -Ростислав Головчанський.
Послухайте уважно одкровення лідера молодіжного крила ЄЦ Владислава Мацка і вам стане страшно, у що перетворився УжНУ.

Блогер Інна Конар з цього приводу пише:

ЗМІ рясніли заголовками “Студенти УЖНУ продались, мов дешеві ” хвойди” “!
А виявляється, що продаватись молодь, бути безпринципними вчать самі викладачі ВУЗу.
Із оприлюдненого вчора аудіозапису откровень лідера Молодіжного осередку ЄЦ В.Мацко слідує, що скупка голосів проводилась при потуранні деяких викладачів.
Про яку наукову еліту можна говорити? ! Суцільна деградація і безпринципність.
Ярослава Гасинець уже в стількох схожих скандалах була заплямована, що ніде мітки ставити. Це саме її портрети висять по місту на листівках ” Їх розшукує міліція за підкуп виборців”, а студенти складають глузливі анекдоти про одіозного викладача.
Це ж яка ганьба для університету!
Яка дискредитація!
Що з цих студентів юридичного факультету “виросте”? Майбутніх адвокатів, прокурорів, поліцейських, суддів!
І ми бідкаємось, що Феміда у нас сліпа, що правоохоронна система гнила та просякнута корупцією, що адвокати – це стряпчі, які ” стряпають” справи та розносять гроші?
А починається усе з ВУЗів.

Схожий скандал у Чернівцях має дуже сумні наслідки для його учасників:

http://

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

2 відповіді до “УжНУ “вляпався” в скандал з підкупом виборців (ВІДЕО)”

  1. Почему о подкупе ректором мду Щербан никто не займется? Она открито перед виборами по сто раз поиходила в общагу на ул.Филатова,16,лично конторолировала процесом подготовеи масового принуждения прописаних сткдентов в общаге проголосовать только за нее на участке в детском садике 33 на ул.Подопригори, где она живет напротив.даже трижди нас в столовке кормили в главном корпусе, я вообще думаю, как наши куратори прямо нам в глаза не стеснчлись говорить как ми должеи проголосовать и конкретно за ректоршу Щербан, фу вообще совесть потеряли. Дежурние и коменданти ни дня ни ночи не имели перед виборами, ректор их задолбала до смерти, ето же чистой води криминал!

  2. Якщо відверто то такого тотального адмінресурсу яким зловживає ректор Мду мабуть мало в яких вузах так використовували. Розумію, вона заручена пвдтримкою Балоги, стала депутатом, є порушником виборчого законодавства, використала відкрито підкуп студентів, примушуючи викладачів заставляти іх голосувати конкретно за неї. Вже не говорю про агітаторів і спостерігачів із числа пвдлеглих, які ходили по квартирам агітувати в робочий час. Декани усі бкли задіяні у забезпеченні виборів на користь ректора Щербан і мера Андрія Балоги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *