УжНУ удосконалить свою символіку

універНаукові акції, спортивні змагання, соціальні заходи, реклама, брендинг, знакування території, продукти та послуги, знак якості – усе це не обходиться без усталеної символіки. З часів середньовіччя європейські університети мають власні символи. Ця традиція була перервана в роки радянської влади. Сьогодні призабута традиція в Україні відроджується. Йдучи назустріч ще 55-ій річниці Ужгородського національного університету, спеціалісти УжНУ розробили, а вчена Рада затвердила символіку: герб, прапор, гімн, емблему і значок. Емблема і значок були затверджені 29 травня 2000 р., а герб, прапор і гімн – 28 вересня 2000 р.

Утім, значна частина елементів символіки не відповідає законам геральдики та європейським стандартам. Під час засідання Вченої ради УжНУ було прийнято рішення досконало вивчити це питання. З такою метою працюватиме експертна комісія, яка згодом озвучить свої висновки і пропозиції членам Вченої ради університету.

Символіка вишу покликана репрезентувати Ужгородський національний університет як в Україні, так і на міжнародній арені. Тож безумовно повинна відповідати усім вимогам та усталеним нормам, – наголосили учасники обговорення цього питання під час засідання Вченої ради УжНУ.

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *