Уряд виділив 13,5 млн. гривень для переселення мешканців закарпатського Солотвина

Уряд виділив 13,5 млн. гривень для переселення мешканців закарпатського Солотвина

солотвино«Уряд виділив 13,5 млн. грн.  для завершення заходів із переселення мешканців смт. Солотвино на Закарпатті, які проживають у зоні техногенної небезпеки. Раніше в 2011 році Урядом було виділено 98,05 млн. грн., а в 2012 році – ще 7,8 млн. грн.  133 сім’ї будуть переселені в новозбудований житловий комплекс. Життя людей – а це 342 чоловіки – буде в безпеці», – сказав Віце-прем’єр-міністр України, голова Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Олександр Вілкул.

На території села Теребля Тячівського району побудовано житловий масив: 116 квартир у 8 багатоквартирних будинках, 17 індивідуальних житлових будинків садибної забудови, загальноосвітній навчальний заклад на 330 місць, дошкільний навчальний заклад на 140 місць, інженерні мережі водопостачання, водовідведення, електропостачання та дорожню інфраструктуру.

У квітні 2013 року віце-прем’єр-міністр Олександр Вілкул провів виїзну нараду та перевірив хід будівництва нового житлового комплексу, об’єктів соціальної сфери для відселення мешканців смт Солотвино у Закарпатській області.

Нагадаємо, що в Солотвино внаслідок деформації земної поверхні відбуваються карстові провали, внаслідок чого життя людей було під загрозою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *