УжНУ повідомляє, що “антиващуківський ” лист відкритий для підписання

ужнуПро судовий процес щодо поновлення Ф.Г. Ващука на посаді ректора Ужгородського національного університету.

Враховуючи суспільний резонанс, відповідальність за належне інформування колективу УжНУ, повідомляємо, що 2 грудня 2015 року в Шевченківському районному суді міста Києва відбулося чергове засідання у цивільній справі №761 / 24553/15-C  за позовом Ф.Г. Ващука до Міністерства освіти і науки України про його поновлення на посаді ректора ДВНЗ «Ужгородський національний університет».

Розгляд справи знаходиться на стадії з’ясування судом обставин, на які сторони посилаються як на підставу своїх вимог і заперечень, дослідження доказів, якими вони обґрунтовуються.

Наступне засідання у справі відбудеться 10 грудня 2015 року.

Також інформуємо, що звернення колективу УжНУ до Голови Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Лілії Гриневич, Міністра освіти і науки України Сергія Квіта, яке підписало понад 700 науково-педагогічних співробітників університету було надіслано адресатам. Відкритий лист від співробітників ДВНЗ «Ужгородський національний університет» 2 грудня був опублікований на сайті МОН (http://mon.gov.ua/usi-novivni/novini/2015/12/02/vidkritij-list-do-liliyi-grinevich-ta-sergij-kvita/). Звернення і надалі є відкритим для підписання.

Прес-служба УжНУ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *