УжНУ буде навчати і у Львові

універЗа кілька тижнів стартує вступна кампанія. Ужгородський національний університет відкриває свої двері для абітурієнтів, пропонуючи не тільки традиційні та нові факультети і спеціальності, але й ряд цікавих пропозицій для школярів та мешканців інших міст і областей.

Йдеться про діяльність структурних підрозділів УжНУ. Так, завдяки приєднанню ЗакДУ, Ужгородський національний університет відтепер матиме власний Природничо-гуманітарний коледж та Львівський навчально-науковий інститут.

Природничо-гуманітарний коледжздійснює підготовку фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» за спорідненими спеціальностями університету на основі повної загальної середньої освіти та базової загальної середньої освіти.   Коледж – це  державний вищий навчальний заклад першого-другого рівня акредитації, випускники якого мають можливість продовжувати навчання у Державному вищому навчальному закладі «Ужгородський національний університет» за освітньо-кваліфікаційним рівнем “бакалавр” за скороченим навчальним планом та в інших вищих навчальних закладах III—IV рівня акредитації.

З метою підготовки абітурієнтів  до вступу до  Природничо-гуманітарного  коледжу на основі базової середньої освіти (9 кл.) та загальної середньої освіти (11 кл.) проводяться короткотермінові підготовчі курси з 17 червня 2013 року по 19 липня 2013 року.

Довідки за телефоном: 65-15-24, 61-33-45.

Львівський навчально-науковий інститутстворений для забезпечення потреб у фахівцях місцевого ринку праці та наближення місця навчання студентів до їх місця проживання.

ЛННІ проводить підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційними рівнями молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст та магістр за акредитованими в УжНУ напрямами (спеціальностями).

Сьогодні у ЛННІ навчаються студенти за  напрямами та спеціальностями «Філологія», «Прикладна лінгвістика», «Практична психологія», «Туризм», «Туризмознавство», «Правознавство», «Банківська справа», «Комп’ютерні науки», «Програмне забезпечення автоматизованих систем», «Країнознавство», «Міжнародний бізнес», «Туристичне обслуговування», «Розробка програмного забезпечення».

УжНУ 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *