Ужгородцям загрожує небезпека – влада бездіє (фото)

гілкаЦими сонячними, весняними днями тисячі Ужгородців прогулюються містом, насолоджуючись весною. Одним з улюблених місць їх відпочинку є набережна Незалежності на якій у ці погожі дні проводять своє дозвілля мешканці міста.

Але багато з них і не підозрюють яка небезпека чатує на них.

На одному з дерев відірвалася величезна гілка і нависає над дорогою. Кожної миті вона може упасти і завдати важких травм людям.

До редакції “Трибуни” звернулися небайдужі ужгородці, які повідомили, що в четвер ввечері зателефонували  на 101.  Під”їхав еменесник  майор, батько трьох дітей, і сказав,  що він пожежник а не скалолаз і не збирається крюком знімати гілку.

 У п”ятницю зателефонували  в міськ раду на тел 0312615535 оперативний черговий сказав що зіздвониться з керівництвом і перенабере. Перенабрав, сказавши що його керівниця не має на це час так як зайнята підготовкою до завтрішнього суботника.
Панове можновладці чекають коли когось приб”є? А може та гілка впаде на голову їм чи їх родичам? Хто буде крайнім у цій ситуації?
Цей матеріал “Трибуна” опублікувала місяць тому. Небезпека на ужгородців чатує і далі. Складається враження, що в Ужгороді просто-напросто влада відсутня.
гілка (2)

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *