Ужгородців запрошують на перегляд сучасного польського кіно

Ужгородців запрошують на перегляд сучасного польського кіно

Перегляд сучасного польського кіно „Під Високим Замком” цьогоріч вперше відбудеться в Ужгороді. Ця культурна подія презентує сучасний доробок польського кінематографа. Уже всьоме захід проводили у Львові та Івано-Франківську.

Головною метою Перегляду є промоція польського кіномистецтва та забезпечення умов для ближчого контакту з польським кінематографом, підвищення загального рівня знань про культурну спадщину Польщі, а також її історію та сучасні суспільні проблеми.

Впродовж семи Переглядів шанувальники кіно Львова та Івано-Франківська змогли переглянути близько 165 польських художніх, документальних, короткометражних та анімаційних стрічок, переважна більшість яких вийшла на екрани у 2010-2017 рр. На наше запрошення Перегляд відвідали відомі польські акторита режисери – Януш Маєвскі, Ришард Буґайскі, Віктор Зборовскі, Марцін Дороціньскі, Анджей Северин, Соня Бохосєвіч, Адам Вороновіч, Войцєх Пшоняк, Януш Заорскі, Казімєж Качор, Мар’ян Дзєндзєль, Ева Блащик, Ян Кідава-Блоньскі та інші.

У своєму зверненні до глядачів перегляду в Ужгороді Генеральний Консул Республіки Польща Рафал Вольскі зазначив:

„Рік проведення цьогорічного Перегляду є винятковим, адже сто років тому, після завершення Першої світової війни, на румовищах старих імперій народжувалися нові держави, а інші, зокрема Польща, після тривалої неволі повертали собі свою незалежність” та побажав: „Приємних вражень, вдалої забави й того, щоби хоча б на мить відірватися від повсякденних турбот. Нехай ці грудневі дні та вечори, проведені разом під час події, пройдуть для Вас у сердечній і теплій атмосфері.”

Організатор: Генеральне Консульство Республіки Польща у Львові

Час проведення: 8-9 грудня 2018 року

Місце проведення: Ужгород, „ILKO Gallery”, вул. Кошицька, 28

Вхід 30 грн.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *