Ужгородців запрошують на чашку чаю та бесіду про сезонну алергію

Ужгородців запрошують на чашку чаю та бесіду про сезонну алергію

В Ужгороді громадська організація «Щасливі діти» запрошує охочих до участі у проекті “Чашка чаю”, який передбачає неформальне спілкування у затишній атмосфері на важливі теми про все, що турбує жінку та маму. Перші зустрічі відбулися ще у 2014 році, але тоді проект не мав тієї систематичності. Наразі, планують організатори, зустрічі відбуватимуться періодично.

«Такі зустрічі у форматі чаювань ми влаштовуватимемо періодично і щоразу запрошуватимемо нових гостей – фахівців різних галузей, успішних людей, тих, хто може поділитися досвідом та цікавою інформацією, порадити, допомогти та підтримати, а також мотивувати та надихати», – каже координаторка проекту, практичний психолог Маріанна Мигаль.

Перша зустріч відбудеться вже 31 березня о 17:00.

«Цього разу з нами чаюватиме алерголог Алла Петрищак. Ми поспілкуємося на дуже актуальну для весни тему – поліноз. Адже сьогодні, за даними офіційної статистики, з сезонною алергією знайомий кожен п’ятий житель Землі. Кількість алергіків невблаганно зростає з кожним роком», – зазначають організатори.

Під час зустрічі ви дізнаєтеся:
– що призводять до виникнення полінозу у дітей та дорослих?
– які повсякденні звички здатні погіршити симптоми сезонної алергії?
– як лікувати сезонну алергію і яку загрозу та небезпеку несе самолікування?
– чи можливо зупинити хворобу?
– чи дійсно алергія – це «хвороба чистих рук»?

Крім того, навчитеся визначати симптоми полінозу, з’ясуєте як не сплутати сезонну алергію з ГРВІ, а також розвінчаєте чимало міфів. Більше інформації – на сторінці групи в соцмережі фейсбук.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.