Ужгородців запрошують до скансену на “День Другетів”

Ужгородців запрошують до скансену на “День Другетів”

У неділю, 30 вересня, всіх ужгородців запрошують до скансену на вже традиційне дійство – “День Другетів”. Запальні середньовічні танці, наїдки та показові бої рицарів – все це та інше чекає на відвідувачів свята у музеї під відкритим небом вже о 14 годині.

У рамках “Дня Другета” відбудеться презентація гастрономічних традицій румунської, угорської та словацької кухонь на тематичних локаціях. Наприклад, угорську кухню презентуватимуть на подвір’ї хати із Вишкова. Також того дня на території музею працюватиме “Відкрита Кузня”, а кожен охочей зможе постріляти з лука. Для дітей також буде можливість взяти участь у боях із м`яким спорядженням.

Традиційно долучиться до святкування і клуб історичної реконструкції Орден Святого Миколая. Учасники Ордену звітуватимуть про те, як пройшов фестивальний сезон 2018-го року та презентуватимуть свої плани на майбутній рік.

Крім цього на святі презентують проект – “Кожному барбакану – по капітану”. Звісно, не обійдеться і без реконструкції історичних подій – бою між дворянами і повсталими селянами під стінами замку.

Нагадаємо, минулого року подібне дійство вже проходило в Ужгороді. Тоді учасники дійства пройшли ходою центром міста, а далі було театралізоване повстання селян проти влади Другетів, реконструкція подій, що відбувалися на території Закарпаття 699 років тому. Цього ж року святкування пройде ще масштабніше.

Інф. та фото zak-kor.net


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.