Ужгородців закликають повстати проти засилля клану Балог (ФОТО)

У День Конституції, прокинувшись вранці, ужгородці отримали незвичну пошту – листівки антибалогівського змісту. Про це повідомляє кореспондент Нового Закарпаття.

Листівки  закликають ужгородців зупинити розкрадання міста, яке триває вже 4 роки поспіль і яке пов’язують із Віктором Балогою та наближеними до нього людьми.

листівка
«Спочатку вони (брати Балоги, – ред.) ужгородцям «обрали» мером Віктора Погорелова, який, на їх думку, виявився не зовсім надійним і тому його швиденько замінили на «хлопчика за викликом» Віктора Щадея, котрий не має жодних моральних цінностей і готовий віддати місто на поталу злочинному клану», – зазначено у листівці.

Крім того, зауважено, що за вказаний час місто «з донора українського бюджету» перетворилося на дотаційне. Новими родзинками славного старого Ужгорода стали не пам’ятки архітектури, а «розбиті дороги, темні вулиці, бомжі та жебраки».

Невідомі автори розмістили на листівці фото. За їх словами, на ньому – оточення Віктора Балоги на чолі із Віктором Щадеєм «святкують перемогу над ужгородцями».

А наприкінці агітки – заклик: «Ужгородці! Пора зупинити розграбування нашого міста злочинцями»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *