Ужгородцям дзвонять телефонні шахраї, які представляються працівниками служби безпеки банку

Ужгородцям дзвонять телефонні шахраї, які представляються працівниками служби безпеки банку

В Ужгороді знову почастішали випадки телефонного шахрайства. Злочинці під виглядом працівників банку телефонують на мобільні номери та випитують номер та інші дані банківської картки, при наявності яких вони зможуть зняти з неї кошти. Про це повідомляє сайт “Першого”.

Про це повідомляють у соцмережах. Зокрема, про один випадок телефонного шахрайства розповідає Юрій Петрович:

“Дзвонить з номеру 044 290 72 90, представляється працівником служби безпеки банку ПУМБ. І починає стандартний розвод про невдалий платіж з картки. Був не в настрої і не став слухати, просто послав.

P.S. Номер дійсно належить банку ПУМБ. Я звернувся до них, повідомив про цей випадок. Мені пояснили, що шахраї використовують спеціальні програми, що підміняють номер дзвінка абонента”.

Представники банківських установ і правоохоронці вкотре наголошують: у жодному разі не можна надавати стороннім особам особисті дані банківського рахунку (зокрема номер карти та CVV-код), навіть якщо ті по телефону представляються працівниками банку. Будь-які банківські операції слід проводити виключно в установі банку-обслуговувача. Про випадки та спроби шахрайства слід відразу повідомляти до правоохоронних органів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *