Ужгородці завадили дерибану мером 21 мільйону гривень (відео)

Ужгородці завадили дерибану мером 21 мільйону гривень (відео)

Ужгородці стали на заваді дерибану чергових 21 мільйону гривень на псевдоремонті Набережної Незалежності. Освоювати кошти має сумновідома фірма КБК, яка вже має відношеня до ремонтів у 300 мільйонів гривень на ужгородських дорогах, бруківці та бордюрах. Площа Петефі, вулиця Шумна є найбільш знаковими об’єктами ремонту фірми КБК – роки йдуть, кошториси витрат ростуть, а краю роботам не видно. Ужгородський мер збагачується. Прокуратура відкриває кримінальні провадження.

КБК виграла і тендер на ремонт Набережної Незалежності в Ужгороді, кошти на який виділив Кабмін у сумі 21 мільйона гривень. ФІрма пообіцяла зробити капітальний ремонт набережної до Дня Ужгорода (14-15 вересня), але громада міста не вірить у пусті обіцянки.

Тому небайдужі ужгородці вийшли на набережну викликали поліцейських та представників управління охорони культурної спадщини департаменту культури ОДА. підтягнулися і учасники бойових дій з “Асоціації інвалідів АТО”, котрі чітко вказали, що КБК не може бути виконавцем цих робі, хай краще Гройсман дасть якусь іншу будівельну фірму, адже структури близькі до Ужгородського міського голови задіяні у відмиванні коштів

Представники фірми КБК котрі розбирали бруківку пішохідної зони, змушені були зупинити роботи по демонтажу бруківки.

http://

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *