Ужгородці успішно виступили на І Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «SOLOVIOV ART»

Ужгородці успішно виступили на І Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «SOLOVIOV ART»

25 квітня у Києві проходив І Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «SOLOVIOV ART», у якому брав участь дует з Ужгорода «White & Black» та Сергій Фанта як соліст. Організатором конкурсу є український композитор і піаніст, аранжувальник і музичний редактор вистав, серіалів, музичних телепроектів Андрій Соловйов. В конкурсі взяло участь понад 1000 учасників, лише піаністів було майже 200 у номінаціях «соло» і «ансамбль». Про це повідомляє викладач Ужгородського інституту культури і мистецтв Олеся Глуханич:

Приємно, що ми не загубилися!!! Дует «White & Black» зайняв ІІ місце в номінації «Фортепіанні ансамблі», а Сергій Фанта – І місце в номінації «Фортепіано соло»!!! Наразі чекаємо нагород, які організатори обіцяли вислати Новою поштою.

Щиро дякуємо нашим найкращим студентам, які надзвичайно енергійно і щиро підтримували нас на ютюб-каналі конкурсу під час його проведення. Друзі, нам було надзвичайно приємно!!! Той пізній вечір запам’ятається нам надовго своєю теплою, дружньою сімейною атмосферою!!!Дякуємо вам за вашу підтримку!!!

Сергію, найщиріші вітання і як від викладача, і як від партнера по дуету! Молодець, так тримати і досягати ще більших вершин! Горжуся тобою!!!

http://

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *