Ужгородці проти “псевдоремонту” набережної Незалежності фірмою, яка фігурує в кримінальних провадженнях (відео)

Ужгородці проти “псевдоремонту” набережної Незалежності фірмою, яка фігурує в кримінальних провадженнях (відео)

У неділю, 2 вересня, біля школи №1 в Ужгороді відбувся мітинг на захист набережної Незалежності, на ремонт котрої Кабмін виділив 21 мільйон гривень. Освоювати кошти має сумновідома фірма “КБК”, яка вже має відношеня до “ремонту” у 300 мільйонів гривень на ужгородських дорогах, бруківці та бордюрах. Площа Петефі, вулиця Шумна є найбільш знаковими об’єктами ремонту фірми “КБК” – роки йдуть, кошториси витрат ростуть, а краю роботам не видно. Ужгородський мер збагачується. Прокуратура відкриває кримінальні провадження за фактом діяльності вказаної фірми.

Під час акції присутні ознайомились із претензіями та вимогами активістів. Також поставили підписи під зверненням до міської ради та уряду. У “відкритий мікрофон” кожен міг висловити свою позицію.

Головне, на чому наголошували учасники мітингу, – вони не проти ремонту Набережної, але вони вимагають проводити його з думкою про майбутнє міста.

Ужгородський міський голова Богдан Андріїв, який  знаходився у той час поруч Совиного гнізда, підійти до людей відмовився.

http://

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *