Ужгородці готуються до відключень електроенергії – купують генератори і повербанки

Ужгородці готуються до відключень електроенергії – купують генератори і повербанки

З початком аварійних відключень електроенергії, закарпатці почали частіше купувати дизельні генератори та повербанки. Спеціалісти пояснили, як правильно обирати пристрої, які допоможуть під час відключень електроенергії.

Як повідомляє “Суспільне Ужгород“, попит на генератори зріс, відколи оголосили про віялові відключення. Також продаж повербанків наприкінці жовтня зріс втричі

Продавець Сергій Свида розповів, що для приватного будинку підійде генератор на 5-7 кВт. Ціна генератора потужністю 3 кВт стартує від 18 тисяч.

“Приблизно така потужність, котрої вистачає для задоволення тих приладів, які в будинку працюють. У кого менше приладів — це 3 кВт, щоб в домі працював котел і водяний насос. Скажімо так, такі потужні прилади, які мусять працювати. Тому, що все інше: освітлення, телевізори, заряджання телефонів їм вистачає дуже мало енергії. Тому мінімум — 3, максимум — 7”, — пояснив Сергій.

Продавець також розповів, як не купити підробку, адже аферисти завозять в Україну дуже багато неякісних генераторів.

“На тих генераторах, які мають потужність 2 кВт пишуть надписи 7-8 кВт, і будь-що, що не відповідає дійсності. Вони не видають потужність або взагалі не працюють. Тому я б хотів порекомендувати людям купувати генератори у перевірених продавців, по-перше, по-друге: коли купують, щоб вони мали гарантійні талони з вказаними сервісними центрами, куди звернутися”, — каже продавець.


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.