Doc.ua запис до лікаря

Ужгородським воїнам вручили медалі від президента (ФОТО)

Ужгородським воїнам вручили медалі від президента (ФОТО)

Вчора, 28 травня, на площі Театральній в Ужгороді, в рамках проведення кампанії по залученню на контрактній основі військовослужбовців до лав Національної Гвардії України,  відбулося вручення медалей “Захиснику вітчизни” воїнам, які пройшли через пекло боїв у зоні АТО. Нагороди Юрію Кищаку та Юхиму Яценку вручив військовий комісар Ужгородського ОМВК, підполковник Микола Журавльов.

За вияв патріотизму і участь у волонтерському русі у період захисту України від московсько-путінських окупантів було вручено церковні нагороди Української Автокефальної Православної Церкви особам, які відначилися на цьому поприщі: Власті Негрі, Віталію Грегору, Ларисі Ступак, Павлу Федаці та іншим. Також цековним орденом було нагороджено командира батальйону Нацгвардії Олега Конопляника.

Змістовною була і концертна програма заходу, представники Ужгородського коледжу культури та мистецтв (директор Наталія Шетеля) під керівництвом відомої співачки Маріанни Сухолової заспівали патріотичних пісень, а оркестр Національної Гвардії України зачарував ужгородців викокласною музикою.

1 2 3 5 6 7 8 9 11 12 13 14 15

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *