Громадянська позиція - Закарпатська область

Ужгородським депутатам не вдалося розпустити Громадську раду

міськрадаПроект рішення про ліквідацію Громадської ради при Ужгородській міськраді був винесений на розгляд сесії міськради з голосу, проте для його ухвалення не вистачило голосів.

Одразу по винесенню питання на голосування, у сесійній залі зчинився ґвалт зі сторони представників Громадської ради. Із криками «ганьба» та «навіщо тоді була Революція Гідності» депутати й тиснули на кнопки, голосуючи. Однак, голосів врешті за розпуск міськради не вистачило, рішення не пройшло.

Маючи слово за підсумком голосування, голова Громадської ради при УМР Олександр Пересоляк заявив про тиск, який здійснюється на ГР вже не перший місяць поспіль. При цьому, звинуватив у тискові конкретно депутата міської ради та першого заступника міського голови Івана Волошина та підконтрольний йому Департамент міського господарства.

«Так, ми займаємо жорстку позицію, ми не підконтрольні певним особам, а тому, незручні. Однак, це не означає, що навіть за умови розпуску Громадської ради ми не будемо так само жорстко реагувати на неподобство міської ради», – заявив Олександр Пересоляк.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *