Завтра, 23 вересня, на Оріховицькому полігоні відбудуться навчання загону територіальної оборони при Ужгородському військкоматі. Про це “Трибуну” повідомляє військовий комісар, підполковник Микола Журавльов.
Бійці відпрацьовуватимуть стрільбу з автомата Калашнікова, закладатимуть міни та кидатимуть гранати.
Також на навчання запрошена група інструкторів організації “Захист патріотів”, які проведуть тренінг з тактичної медицини.

