Ужгородський загін тероборони ліквідував сепаратистський заколот (ФОТО, ВІДЕО)

Ужгородський загін тероборони ліквідував сепаратистський заколот (ФОТО, ВІДЕО)

Сьогодні, 26 травня, відбулися навчання з бойовими стрільбами об’єднаного загону територіальної оборони Ужгородського ОМВК. Неохідність заходу була викликана  активізацією спецслужб Російської Федерації та намаганнями  сепаратистських формувань під егідою об’єднання «За Україну, Білорусь, Росію» (ЗУБР) дестабілізувати обстановку в Ужгороді.

Крім бійців загону територіальної оборони до складу угруповання входили військовослужбовці Національної гвардії, ДСНС та представники СБУ. Супроводжували колону автомобілі Патрульної поліції Ужгорода та Мукачева.

В ході навчання була відпрацьована взаємодія у протистоянні з сепаратистськи настроєною групою молодих людей, які перекрили дорогу і заблокували колону військової техніки. Після того, як бійці Нацгвардії зачистили проїзджу частину, загін попав під обстріл групи диверсантів, яких вогнем у відповідь було знешкоджено.

На Оріховицькому полігоні було обладнано дев’ять навчальних місць для вивчення матеріально-технічної частини та сперної справи. Також в ході навчань загін відпрацював та закріпив навики стрільби з автомата АК-74.

До речі, в цей день відсвяткував свій День народження командир об’єднаного загону, військовий комісар Ужгородського ОМВК, підполковник Микола Журавльов, якому після навчань було вручено подяку від імені Служби Безпеки України за підписом начальника УСБУ в Закарпатській області Олега Воєводіна.

Микола Журавльов вдячний усім хто взяв участь у відпрацюванні сценарію по нейтралізації сепаратистських бандформувань: командуванню батальйону Нацгвардії, представникам СБУ, ДСНС, Патрульної поліції Ужгорода та Мукачева, станції швидкої медичної допомоги, Закарпатському націонал-патріотичному  об’єднанню «Україна Соборна», студентам військової кафедри УжНУ.

загінзагін2загін3загін4загін5 загін6загін7 загін8 загін9навчання02

навчання01загін10 загін11загін12загін13загін16

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *