Ужгородський військкомат оголосив весінній призов

Н А К А З

військового комісара

Ужгородського об’єднаного міського військового комісаріату

10.03.2017                                      м. Ужгород                                              № 27

Про призов громадян України

на  строкову військову службу

  1. На підставі Закону України ”Про військовий обов’язок і військову службу” та Указу Президента України від 24 лютого 2017 року № 44/2017 “Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2017 році” з  03 квітня 2017 року по 31 травня 2017 року проводиться призов громадян на строкову військову службу.
  2. Явці на призовну дільницю військового комісаріату для проходження медичного огляду підлягають усі громадяни України чоловічої статі 1999 року народження, яким в період чергового призову виповниться 18 років, а також громадяни, які народилися у 1990 – 1998 рр., у яких закінчилася відстрочка вiд призову або не призвані раніше на строкову військову службу за різних обставин.
  3. Призову на строкову військову службу підлягають громадяни України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.
  4. Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: м. Ужгород, вул. Бородіна, буд. 22/2 у встановлений час з документами, що зазначені в повістках. Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути в військовий комісаріат не пізніше 10 квітня 2017 року маючи при собі документи, які засвідчують особу.
  5. Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території м. Ужгорода, м. Чоп та Ужгородського району, зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися у військовий комісаріат для  проходження призовної комiсiї.
  6. На підставі Закону України “Про військовий обов’язок i військову службу” керівники підприємств, установ, органiзацiй, в тому числі навчальних закладів, незалежно вiд їх підпорядкування i форм власності, зобов’язанi викликати  призовників з відряджень та забезпечити своєчасне прибуття їх на призовну дільницю.
  7.  Громадяни, які ухиляються від призову i не з’являються за повісткою до військового комiсарiату, несуть вiдповiдальнiсть згідно з  законодавством.

   ТВО військового комісара Ужгородського

   об’єднаного міського військового комісаріату

   майор     В.Д. ГРЕСЬ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.