Watsons UA

Ужгородський військком звернувся до прокуратури з приводу масового “захворювання” митників

Сьогодні, 6 серпня, в приміщенні Ужгородської міської ради відбулася нарада з питань фунціонування лікарської комісії при Ужгородському військкоматі. В заході взяли участь заступник Ужгородського міського голови Володимир Фленько, в.о. начальника управління Охорони здоров’я Закарпатської ОДА Тетяна Міцьо, військовий комісар Ужгородського ОМВК Микола Журавльов, головні лікарі Ужгородських міської, районної та обласних лікарень та заступник прокурора Ужгорода. Про це повідомляє кореспондент видання “Трибуна”.

Тетяна Міцьо повідомила присутніх, що не вбачає порушень у роботі ВЛК при Ужгородському військкоматі і всі випадки відправки на додаткове медичне обстеження, до яких мав претензії Микола Журавльов, є обгрунтованими і підтверджені обласною лікарською комісією. Медичні функціонери також наголосили на тому,що їх працівники не витримують навантажень, які випадають на долю лікарів у військкоматі і ті самі не хочуть працювати у ВЛК.

Військком відповів, що не може ставити під сумнів висновки фахівців, але вважає дивним коли 70 відсотків ужгородських митників непридатні до служби в ЗСУ, це при тому, що вони проходять обов’язковий щорічний медогляд і тому він направив з цього приводу заяву про злочин до органів прокуратури.

Враховуючи ситуацію яка склалася, присутні прийняли рішення змінити склад лікарської комісії з представників міських медичних закладів на районних.

 

imageimage

 

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *