Ужгородський свободівець каже, що міліція йому заламувала руки

міліціяНа цей раз на дії міліції поскаржився голова Ужгородської “Свободи” Томаш Лелекач.

В Ужгороді відбулося чергове судове засідання проти активістів міської «Свободи»

15 жовтня 2013 року в Ужгородському міськрайонному суді відбулося чергове слухання справи проти активістів міської організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Томаша Лелекача та Томаша Томаша, яких звинувачують у злісній непокорі міліції 5 жовтня 2013 року в Ужгороді на площі Народній. Слухання у справі Томаша Томаша перенесли на 22 жовтня 2013 року 15:45, а рішення суду у справі Томаша Лелекача буде оголошено 16 жовтня 2013 року о 9:00.

До своєї справи Томаш Лелекач додав письмове пояснення, в якому йдеться про його дії перед тим, як його затримали міліцянти.

«Я представився і пред’явив посвідчення помічника народного депутата України, однак, міліціянти вдали, що мене не чують. Вони лишень заламали мені руки та силоміць заштовхали у машину», – йдеться у поясненні націоналіста.

Також Томаш Лелекач подав усне клопотання про те, щоби пояснення свідків, яких на момент складання протоколу не було, до уваги не брали. Варто зазначити, що відповідно до їхніх пояснень не було встановлено, що саме, конкретно, робив Томаш Лелекач, адже його особу ідентифіковано не було. Мова йшла лише про групу людей, перебування серед яких свободівця взагалі не доведене.

Згідно із зачитаним нині суддею у справі Віталієм Домніцьким рішенням, Томаша Лелекача визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення, за ст. 185 Кодексу України про адмінправопорушення.

Відтак, активісту присуджено адмінстягнення у розмірі 136 гривень. Постанову суду, як і інші активісти, що їх було визнано винними, Томаш Лелекач оскаржуватиме в апеляційному суді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.