Ужгородський мер «розвів» мешканців міста на земельну ділянку для “Льодової Арени” (ДОКУМЕНТ)

Ужгородський мер «розвів» мешканців міста на земельну ділянку для “Льодової Арени” (ДОКУМЕНТ)

Щоб заволодіти землею міський голова Богдан Андріїв «розвів» ужгородців на земельну ділянку для “Льодової Арени”. Про це у мережі Фейсбук пише Олександр Пересоляк.

Так , у серпні 2010 року у великому залі Ужгородської міської ради були проведені громадські слухання, які підтримали проект побудови в Ужгороді “Льодової Арени”.

Інвестором “Льодової Арени” мало стати ТОВ «Срібний лід» , власниками якого є дружина Богдана Андріїва, син «Василя Кіловольта» та донька одіозного закарпатського екс-губернатора Олександра Ледиди. Саме під проект “Льодової Арени” Ужгородська міська рада виділила ТОВ «Срібний лід» земельну ділянку площею близько 0,9 га по вул. Перемоги.

Викривальний протокол громадських слухань по “Льодовій Арені” Ужгородська міська рада звісно не зберегла.

Однак, як кажуть «рукописи не горять»! І факт виділення 0,9 га по вул. Перемоги ТОВ «Срібний лід», Богдана Андрієва під “Льодову Арену” та його зобов’язання інвестувати в цей проект 8,5 млн. грн. зафіксований рядом інформаційних матеріалів, – зазначає Олександр Пересоляк.

Зокрема,видання clipnews.info з цього приводу повідомляло, що представники ТОВ «Срібний лід» вкладуть в перший етап будівництва 400 тисяч євро і обіцяли його запуск на початок грудня 2010 року. Загалом же проект коштуватиме 800 тисяч євро. Проект передбачав штучний льодовий каток, навіс, спортивні майданчики, автостоянку на 35 місць та ще багато іншого. Крім того інвестори запевнили, що комплекс матиме власний прокат ковзанів. Квиток до «Льодової арени» мав коштувати 30-35 гривень. У ранковий час майданчик працюватиме безкоштовно для всіх шкіл міста.

арена

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *