Doc.ua запис до лікаря

Ужгородський кандидат не хоче щоб Порошенка винесли вперед ногами

Луценко«Я буду ризикувати бізнесом, якщо Порошенка винесуть вперед ногами ті сили, які хочуть зараз повернутися до влади», – прокоментував свою нинішню політичну діяльність кандидат у народні депутати України по округу № 68 Роберт Горват під час прес-конференції в Ужгороді.

«Всі знають в Ужгороді, як мене атакували при попередній владі, коли прийшов на Закарпаття Мухін славнозвісний. Я заплатив на розбудову Межигір’я дуже немалі гроші. За мої з вами гроші розбудовувалися маєтки тодішніх можновладців. Я проти цього. Тому йду у політику і тому підтримую Блок Петра Порошенка. Усіма силами буду працювати для розбудови України, щоб попередня влада і її політика нищення країни не повернулася».

На запитання журналістів щодо опонентів Роберт Горват відповів: «Головним опонентом бачу ті сили, які хочуть розмити моє електоральне поле – демократичне, бо йду від демократичних сил. Чомусь на тому полі з’являються в останні дні такі кандидати, як Щадей, Чучка, Світлик. Говорили у приватних розмовах, що не йдуть, а пішли в останній день».

 

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *