Ужгородський суд залишив під вартою наркоторговця Федаско ще на 2 місяці

Ужгородський суд залишив під вартою наркоторговця Федаско ще на 2 місяці

У четвер, 12 березня, суддя Ужгородського міськрайонного суду Віктор Данко продовжив запобіжний зазід наркоторгівцю Ярославу Федаску ще на 2 місяці. Про це повідомляє Сайт міста Ужгород із посиланням на Закарпаття.онлайн.

Таким чином, фігурант не одного кримінального провадження щодо збуту наркотиків перебуває під вартою із можливістю внесення застави 336 тис, яку визначала в січні інша суддя цього суду Олеся Лемак.

У вересні 2019 року Ярослава Федаска затримали за аналогічний злочин разом із іншими 9-ма наркоторговцями в ході спецоперації в Ужгороді. Суддя-родич першої інстанції В.Малюк обрав для затриманого як запобіжний захід утримання під вартою із можливістю виходу під заставу розміром всього 144 тис грн. Однак, після значного суспільного резонансу 10 жовтня Закарпатський апеляційний суд частково задовільнив апеляційну заяву прокуратури Закарпатської області і збільшив заставу до 576 тис грн.

У подальшому Я.Федаско вніс майже 600 тис грн застави і перебував до сьогоднішнього дня на волі. Окрім того, з вересня 2018 року суд розглядає також і іншу справу щодо вчиненням ним аналогічного злочину, передбаченого ч.3 ст.307 КК України, яка передбачає позбавлення волі на строк до дванадцяти років з конфіскацією майна.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *