Ужгородський коледж культури і мистецтв з нового учбового року надаватиме базову вищу освіту

Ужгородський коледж культури і мистецтв з нового учбового року надаватиме базову вищу освіту

Днями пройшов захист дипломних робіт у випускників Ужгородського коледжу культури і мистецтв. Якщо говорити про учбовий рік, що минув то заклад останній раз випустив студентів, які навчалися за спеціальністю «Бібліотечна справа». Надалі вступ проводиться на спеціальність «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа». Таким чином розширюється спектр майбутнього працевлаштування випускників. Крім бібліотек вони зможуть працювати в інформаційних та архівних установах.

Коледж впевнено розвивається. Значно покращилася матеріально-технічна база учбового процесу. Реквізит, сучасне обладнання, лабораторії є для кожної спеціальності.

Приємна новина. Днями коледж отримав ліцензію на освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра. Тобто заклад з нового учбового року надаватиме базову вищу освіту. Тепер, наприклад, студенти, що отримали тут диплом молодшого спеціаліста зможуть продовжити освіту, здобувши перший початковий бакалаврський рівень вже вищої освіти. Відпадає необхідність їхати у Львів, Рівне, Київ. Практика показує, що після виїзду на навчання за межі області випускники коледжу не повертаються працювати в Закарпаття. Нововведення дозволить сприяти забезпеченню кваліфікованими кадрами нашої області, де сьогодні є чималий дефіцит фахівців. То ж питання працевлаштування після закінчення коледжу не викликатиме труднощів.

Заклад постійно моніторить попит на потрібні в реальному житті спеціальності. Нова ліцензія дозволить готувати студентів за спеціальностями «Сценічне мистецтво», «Музичне мистецтво», «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» на бакалаврському рівні. Освітня діяльність на цьому рівні буде розширюватися в напрямку спеціальності «Хореографія», «Менеджмент соціокультурної сфери» і «Аудіовізуальне мистецтво та виробництво» (фотосправа, кіно-телемистецтво, операторська майстерність).

Бакалаврів за спеціальністю «Сценічне мистецтво» денної і заочної форми в області готуватиме лише Ужгородський коледж культури і мистецтв. Важливо, що тут є прийом за регіональним замовленням на бюджетні місця («Сценічне мистецтво», «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»). А вартість навчання на платній формі досить лояльна. Іногородні студенти забезпечуються гуртожитком.

Цікавою для випускників коледжу є можливість вступити на перший короткий цикл навчання і за два роки за спорідненою спеціальністю завершити освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра.
Також в цьому році ще є привабливі особливості щодо врахування результатів ЗНО.

Викладають в коледжі найкращі практики мистецького обрію краю. Можна назвати таких метрів, як директора Закарпатської обласної філармонії Івана Микиту, диригента Володимира Співака, заслужених працівників культури Ірину Шевцову, Михайла Шютіва, Людмилу Ярову, головних режисерів театрів Євгена Тищука, Наталію Орєшнікову, Олександра Куцика.

Вже за кілька днів коледж розпочинає прийом на новий навчальний рік. Заяви абітурієнтів на молодшого спеціаліста прийматимуть з 2 по 14 липня, на бакалавра з 12 липня.
Ліцензії та Правила прийому розміщені на сайті коледжу http://www.college-kulturi.uz.ua/

В соціальній мережі Facebook на сторінці коледжу працює «Гаряча лінія», де можна отримати відповідь на будь-яке запитання щодо вступу і навчання в закладі.

Коледж радо зустрічає своїх абітурієнтів!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *