Ужгородський коледж культури і мистецтв здивує глядачів масштабним дійством

Ужгородський коледж культури і мистецтв здивує глядачів масштабним дійством

Закарпаття, як і кожна земля, має свої вікові символи, що увібрали в себе характер, звичаї, цінності, вдачу народу. Одним з таких для нас є неповторна ріка Тиса.
Коли талановитий колектив студентів Ужгородського коледжу культури і мистецтв та його унікальні педагоги приступали до підготовки найважливішого заходу року, звітного концерту – 2019, то вирішили порівняти різноманітне народне мистецтво Закарпаття з величчю його головної ріки.
Так, як до Тиси вливаються води численних річок, струмків і протоків, так в концертну програму увійшли духовна краса і творче надбання етнічних жителів краю: лемків, гуцулів, верховинців, угорців, словаків, всіх його споконвічних мешканців.
Колективи коледжу працювали над складним завданням – передати, ніби окрему намистинку, кожну конкретну самобутність так, щоб разом вони об’єдналися в єдине чарівне мистецьке намисто Закарпаття.
Назва масштабного дійства пришла відразу: «У мистецькім намисті чудес». Вона найбільш повно зображає розмаїття фольклорного колориту Срібного Краю від Ясіня до Ужка, передає атмосферу очікувань чуда.
Звітний концерт спирається й на інші величні образи, добре знайомі і шановані закарпатцями. Та нехай це залишиться недовгим секретом для глядача. Адже лічені години залишаються до яскравого мистецького дійства на головній закарпатській сцені.
Впевнені, той творчий дух і нестримний запал, що панував останній період у залах, аудиторіях та коридорах коледжу, передасться тим, хто завітає 7 червня о 18-й годині в Закарпатський академічний обласний музично-драматичний театр, щоб оцінити старання виконавців, розділити хвилювання їх педагогів, своїми очима побачити, яка талановита молодь вливається в культурний простір нашого чарівного краю.

Ласкаво просимо!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *