Ужгородський коледж культури і мистецтв успішно проводить вступну кампанію

Ужгородський коледж культури і мистецтв успішно проводить вступну кампанію

Нещодавно незвично cпустіли коридори Ужгородського коледжу культури і мистецтв. Розійшлися, поїхали його випускники і студенти. Зараз тут час абітурієнтів. Як проходить вступна кампанія розповідає директор вишу Наталія Шетеля.

Прийом документів на молодшого спеціаліста розпочався з 2-го липня і триватиме до 18-ї години 14-го липня. Документи приймаються у абітурієнтів після 9-го класу на спеціальності «інформаційна, бібліотечна та архівна справа», «хореографія», «музичне мистецтво», «менеджмент соціокультурної сфери» та «сценічне мистецтво». Дуже приємно, що на спеціальності «музичне мистецтво», «менеджмент соціокультурної сфери» та «сценічне мистецтво» цього року гарний конкурс, приходять гарні абітурієнти. На них чекають іспити, творчі конкурси. На спеціальність «інформаційна, бібліотечна та архівна справа» абітурієнти складають тести з української мови та з історії України. На інші спеціальності тести з української мови та творчі конкурси.
З 12 липня починається набір на бакалавра. Вперше в цьому році навчальний заклад починає готувати бакалаврів зі спеціальності «інформаційна, бібліотечна та архівна справа», «сценічне мистецтво» та «музичне мистецтво». Ми запрошуємо до нашого навчального закладу випускників після 11-го класу та зі скороченим терміном навчання на перший курс на 2 роки випускників музичних училищ та коледжів культури і мистецтв та інших молодших спеціалістів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *