Ужгородський інститут культури і мистецтв пройде процедуру ліцензування в установленому порядку

Ужгородський інститут культури і мистецтв пройде процедуру ліцензування в установленому порядку

У ході роботи пленарного засідання 16-ї сесії облради, депутати прийняли рішення «Про зміну типу, назви Комунального вищого навчального закладу «Ужгородський коледж культури і мистецтв» Закарпатської обласної ради у новій редакції».

На звернення трудового колективу коледжу, враховуючи висновки і рекомендації постійних комісій Закарпатської обласної ради, депутати вирішили змінити тип та перейменувати Комунальний вищий навчальний заклад «Ужгородський коледж культури і мистецтв» Закарпатської обласної ради у Комунальний заклад вищої освіти «Ужгородський інститут культури і мистецтв» Закарпатської обласної ради.

Тепер належить затвердити Статут Комунального закладу вищої освіти «Ужгородський інститут культури і мистецтв» Закарпатської обласної ради та установити, що: студенти Комунального вищого навчального закладу «Ужгородський коледж культури і мистецтв» Закарпатської обласної ради продовжують навчання в Комунальному закладі вищої освіти «Ужгородський інститут культури і мистецтв» Закарпатської обласної ради.

У документі також зазначається, що Комунальний заклад вищої освіти «Ужгородський інститут культури і мистецтв» Закарпатської обласної ради використовує у своїй діяльності ліцензії на надання освітніх послуг, видані МОН України Комунальному вищому навчальному закладу «Ужгородський коледж культури і мистецтв» Закарпатської обласної ради, до переоформлення їх в установленому законодавством порядку.

Керівнику цього закладу слід здійснити необхідні організаційно-правові заходи щодо державної реєстрації змін відповідно до чинного законодавства у місячний термін, забезпечити проходження процедури його ліцензування в установленому порядку та проінформувати обласну раду про вжиті заходи із виконання завдань, доведених цим рішенням. Закарпатській обласній державній адміністрації ‒ забезпечити направлення відповідної інформації до Міністерства освіти і науки України та Міністерства культури України для внесення змін до мережі вищих навчальних закладів.

Контроль за виконанням даного рішення покладено на заступника голови облдержадміністрації і постійну комісію обласної ради з питань освіти, науки, культури, духовності, молодіжної політики, фізкультури і спорту, національних меншин та інформаційної політики.

Виконавчий апарат облради

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *