Ужгородський інститут культури і мистецтв дав коцерт з нагоди Дня Незалежності

Ужгородський інститут культури і мистецтв дав коцерт з нагоди Дня Незалежності

Ужгородський інститут культури і мистецтв долучився до святкових заходів з нагоди Дня незалежності України. Запальний виступ народного ансамблю “Кольори Карпат”, фортепіанна музика дуету “White&Black” і квартету “Ad libitum” та інших виконавців пройшли на сцені Відкритого офісу в сквері біля Закарпатської облдержадміністрації.

Заслужений працівник культури України, кандидат психологічних наук, директор інституту Наталія Шетеля прокоментувала головне свято незалежної України*

Сьогодні ми з Україною серцем і душею!

Для когось незалежність це просто слово. Для мене – це можливість бути собою, бути вірною своїм ідеалам, принципам, робити те, що ти вважаєш за потрібне. Незалежність – це свобода: свобода думки, слова та мрій. І я мрію, щоб вже незабаром ми всі відчули цю свободу та змогли вдихнути на повні груди.
Ми в родині завжди готуємось до таких свят – з дітьми ми змалечку вчимо вірші, пісні. Я переконана, що це той елемент виховання, який повинен бути у всіх родинах. І велика інститутська родина не виключення. Кожного дня, на кожному занятті та поза ними ми намагаємось привити нашим студентам любов до Батьківщини, показати їм всі її барви, закохати у народну пісню та танець.

Дякую всім, хто підтримав нас сьогодні! Люблю вас, люблю Україну!

/

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *