Ужгородський гурт “4исла” презентував новий відеокліп

Ужгородський гурт “4исла” презентував новий відеокліп

“Мгновения” – саме так називається нова пісня ужгородського гурту. За словами музикантів, пісня народилася дуже швидко, вистачило всього декілька репетицій від перших нарисів до повноцінного студійного запису.

“За усю 16-річну історію гурту ми ще ніколи не створювали так швидко пісень, завжди приділяли багато уваги шліфуванню партій, пошуку бажаного звуку тощо,” – розповідає лідер гурту 4исла Геннадій Донецький. – “А тут нарешті зібралися разом, без малого на першій за два роки репетиції, і вже за кілька годин зрозуміли, що пісня самодостатня і не потребує нічого зайвого. Лише трохи згодом додали атмосферну коду, яка гарно підкреслила недомовленість”.

Як і всі минулі роботи гурту, кліп на “Мгновения” теж створений Геннадієм. Цього разу відео вийшло камерним і дуже особистим, зосередженим на кожному з незмінних учасників гурту. Приглушені кольори та задумливий тон оповіді самі по собі схиляють замислитися, як важливо цінувати кожну миттєвість у житті. І людей, що нас оточують.

“Давайте цінувати один одного завжди, адже це неймовірно здорово, що ми є одне в одного! Поки ми є,” – не дивно, що саме про це йдеться й у офіційній анотації до відео.

Обкладинку для “Мгновений” вже традиційно для “4исел” створив ужгородський художник Борис Рабел (@borisriot).

Незабаром буде доступний й сингл, який вийде на провідних музичних сервісах iTunes, Spotify та інших, і стане вже одинадцятим у доробку гурту. Також в дискографії “4исел” є 2 повноформатних альбоми: “Гражданин толпы” (2011) та “Пока не кончится небо” (2016).

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *