Ужгородський адвокат «заганяє» в правове русло ситуацію викликану злочинним наказом Міністра (відео)

Ужгородський адвокат «заганяє» в правове русло ситуацію викликану злочинним наказом Міністра (відео)

Ніхто не зобов’язаний виконувати явно злочинні розпорядження чи накази – Конституція України Стаття 60.
Адвокат Олександр Биркович «заганяє» в правове русло ситуацію викликану злочинним наказом Міністра Міністерство енергетики та захисту довкілля України Олексія Оржеля про призначення в.о. директора Ужанського нацпарку браконьєра, ставленика кримінальних кланів. В цій ситуація Національна поліція України стає стає заручником обставин і діє поза межами правового поля.

Марина Заяць, голова ради трудового колективу Ужанського НПП розповіла про проблеми, які перешкоджають ефективній роботі нацпарку. «Територія, де розташований Ужгородський НПП, прикордонна. Раніше, до 2014 року там фіксували контрабанду. З того часу проблему вирішили, що посприяло потеплінню в комунікаціях з прикордонниками.

Але з’являються періодично громадські активісти (чи ті, хто себе ними називає), які заявляють про фейкові рубки у парку. Територія, нагадаю, закріплена за трьома користувачами, і парк не відповідає за сільські території. Ще з 2013 року В.Каменца, який представлявся то пресою, то помічником нардепа, подавав різні запити у парк, заявляв про незаконні рубки, що не відповідало дійсності, – каже Марина Заяць.– Потім у 2016 році було звернення нардепа В.Петьовки, проведена велика перевірка, яка засвідчила відсутність тих речей, про які заявляв нардеп. І при цьому наша райрада і адміністрація надали лист прохання у міністерство призначити директором парку людину, яка має мисливський квиток та дестабілізує роботу нацпарку». Крім того був напад на заступника директора Ужанського НПП Марину Заяць, за цим фактом відкрито кримінальне провадження.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *