Ужгородську молодь нещадно експлуатують

складБезправність молоді в умовах певного свавілля підприємців викликає тривогу. Про це “Трибуна” вже  писала раніше в матеріалі про ресторан «Паб Хаус» на Минайській, 16.  Заходів у тому випадку не було вжито — суспільним інституціях байдужі прояви злісної корупції. Сподіваємося, що інакше складеться після опублікування колективної скарги про безпідставне стягнення коштів із заробітної плати та незаконну відстрочку останньої від молодих працівників нічної зміни А.Сабурова, Т.Газа, В.Короловича. Вони зокрема пишуть:

«Ми, працівники складу нічної зміни, працюємо на фірмі «ФОП Бережной Євген Володимирович», на посадах підбирачів товару. Графік: понеділок — п’ятниця з 22.00 до шостої ранку в нічний час. За усними умовами,  зарплатня складає 90 гривень за зміну із виплатами через кожні два робочих тижні, що в сумі становить 900 гривень за два робочих тижні.  6 і 20 липня ми мали отримати виплату по заробітній платі по 900 гривень, що визначено усним договором між нами та керівництвом фірми.

Але після того, як відробили два робочих тижні, 6 липня  прийшли до бухгалтерії фірми по зарплату. Там бухгалтер повідомив, що заробітна платня відстрочена на тиждень без якихось на це підстав, і надалі графік виплати переноситься на тиждень. Тобто, замість 6 та 20 липня, зарплатня буде виплачуватися 13 та 27 липня відповідно. З чого випливала ця затримка не було відомо, та, виходячи з даної ситуації, робочий тиждень, який ми фактично відробили, лишився без оплати. Виникло питання: «Куди поділись гроші, чесно зароблені нами?» Але, не обґрунтувавши цю відстрочку, нам сказали почекати до 13 липня.

Так ми і зробили. У вказаний день, а саме 13 липня,  знову прийшли по нашу заробітну платню, і бухгалтером фірми було повідомлено, що з нашої нічної зміни було списано 2731 гривню 62 копійки та видана накладна на списаний на нашу зміну товар, який немовбито пропав у нашу зміну. На запитання, звідки взялася дана накладна, та чого таку немалу суму списали з нашої зарплатні, завідувач складу сказав, що це все було нами з’їдене, не надаючи якихось доказів про це. Начальником безпеки, функції  якого спрямовані на виявлення та протидію крадіжкам складських товарів, не було зафіксовано жодної такої крадіжки, до якої  могла мати відношення наша зміна. Начальник безпеки сказав про непричетність до цього вирахування коштів, сповістив, що все робиться лише зі вказівки директора фірми. Тобто безпідставно з нас списали добрі гроші за буцімто зниклий товар.»

…Чи схаменеться керівництво фірми «ФОП  Бережной Євген Володимирович»? Хотілось би сподіватися…

Скаргу підготував

Василь ЗУБАЧ.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *