Про це повідомляє закарпатський журналіст Віталій Глагола.
Йому вдалось дістати документи про ліквідацію.
Дитяча залізниця була відкрита у серпні 1947 року, в день залізничника. Тупиковий шлях завдовжки 1,1 км простягнувся по берегу річки Уж в центрі міста від колишньої Ужгородської синагоги до парку «Підзамковий».
У 2013 році на сесії Ужгородської міської ради депутати вирішили прийняти у комунальну власність залізницю для реконструкції та відновлення та справа не зрушила з мертвої точки.
Думаю, дитячу залізниці треба приймати у власність міста зараз – поки її остаточно не знищили.


