Ужгородському рому, який добровільно хотів йти в армію зламали ногу?

цигани3Вчора, 10 серпня, до Ужгородського військкомату з’явився молодий ром 1985 року народження, який висловив бажання служити в Збройних Силах України. Мотивація у нього була чітка: “Хочу досягти в цьому житті чогось реального і надіюся, що служба в армії допоможе мені в цьому”. У мене аж мороз пішов по шкірі після таких слів.

Чоловік повідомив військкому Миколі Журавльову, що має трьох позашлюбних дітей, яких він хоче визнати своїми і дуже турбується за їх матеріальний стан. В цей же день ром успішно пройшов військово-лікарську комісію та був влаштований на одне з підприємств Ужгородщини з зарплатою під 4 тисячі гривень, таким чином у нього з’явилася можливість отримувати винагороду одразу в двох місцях, в ЗСУ і на новій роботі.  Враховуючи одноразову допомогу у сумі десять тисяч гривень, яку виплачують новобранцям та пільги, котрими користуються родини військовослужбовців, ромська сім’я не залишилася без джерел до існування.

Повідомивши рідним новину про від’їзд до армійського учбового центру в Рівному, чоловік опинився в епіцентрі потужного скандалу і ромських розборок. Що сталося в ночі точно не відомо, але на ранок ром вийшов з лікарні в гіпсі і з діагнозом перелом ноги, в такому стані він намагався добратися до військкомату, але на заваді йому стали  одноплемінники, які ще й довели його до сердечного нападу.

Ніхто не має права влазити в особисте життя ужгородських ромів, але вони повинні зрозуміти, що зможуть стати повноцінними представниками українського суспільства лише тоді, коли цілком інтегруються у всі існуючі ланки міжлюдських відносин.

Павло Федака.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *