Ужгородському міському голові Андріїву не сподобався колір пандусу поряд з його родинною нерухомістю (фото)

Ужгородському міському голові Андріїву не сподобався колір пандусу поряд з його родинною нерухомістю (фото)

Трохи оговтавшись після невдалого походу на вибори до Верховної Ради під знаменами Опозиційного Блоку, Ужгородський міський голова Богдан Андріїв знову почав шукати собі пригоди на п’яту точку.

Близько 21.30, 7 сепрня, мер Ужгорода вирішив з’ясувати стосунки з робітниками, які встановлювали пандус до будівлі №17 на площі Петефі в Ужгороді. Міському голові не сподобався колір плитки пандуса, хоч на фото видно, що він ідентичний кольору тротуарної плитки адже вони виготовлені з одного й того ж матеріалу.

За свідченням робітників з мера добряче тхнуло перегаром і він щось бубонячи собі під ніс та погрожуючи перевіркою пішов геть.

Цікаво, що у сусідній будівлі за №19, яка належить жінці Ужгородського міського голови Богдана Андріїва взагалі немає ніякого пандусу, але це не дуже турбує мера (фото нижче).

До речі, прокуратура Закарпатської області та УЗЕ ніяк не вручать підозру Андріїву, який використовуючи своє службове становище здійснює спроби завадити оренді землі сусідом, бо має намір залізти на чужу територію. Фактично перешкоджає підприємству сплачувати кошти до бюджету міста чим наносить шкоду громаді обласного центру. При цьому для тиску на підприємця задіює служби Ужгородської міськради.

Так сталося і цього разу. Вранці, 8 серпня, до пандуса, що знаходиться поряд з нерухомістю Андріїва прийшли архітектор, начальник відділу державного архітектурнобудівельного контролю Ужгородської міської ради та два працівники муніципальної поліції. Очевидно, вони так і не зрозуміли, що привиділося на п’яну голову їх  шефу.

Горе-мер дістав уже переважну частину ужгородців. Останні дуже не задоволені тим, що очільник міста вирішує в основному свої “шкурні” питання, в той же час обласний центр Закарпаття перебуває у занедбаному стані.

 

/

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *