Ужгородського журналіста та військкома включили до урядової комісії з розслідування вбивства офіцера Романа Галаса (ДОКУМЕНТ)

Про це в мережі Фейсбук повідомляє журналіст Павло Федака.

Прем’єр Яценюк підписав розпорядження про включення мене і підполковника Миколи Журавльова в урядову комісію з рослідування обставин вбивства комзводу 16 батальйону, старшого лейтенанта Романа Галаса.
Ми доб’ємося, що високопоставлені злочинці, які роблять контрабандний бізнес на крові воїнів сидітимуть за гратами.
Роман Галас приймав участь у затриманні поблизу села Зайцево, Артемівського району вантажівки з борошном, в якій було знайдено 48 мільйонів гривень.
Наступного дня в блінджажі військовослужбовців знайшли записку: “Ви мали їхати звіси на іномарках, а поїдете ногами вперед”.

8 серпня, на лінії зіткнення поблизу Артемівська (сектор С)загинув від вибуху гранати в бліндажі командир 3 мотопіхотного взводу 16-го окремого мотопіхотного батальйону Роман Галас, який напередодні мав конфлікт з високопоставленими офіцерами зі спецслужб та отримав погрози через принципову позицію у боротьбі з контрабандними грузами. Колеги Романа вважають його загибель вбиством. Справу спустили на гальмах.
Після цього, 16 бату наказали зняти блокпости і не заважати руху транспорту.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *