Ужгородські тигіпківці накінець вступили в Регіони Орієнтовний час читання 0 хв читання 20.09.2013 0 На сьогоднішній сесії Ужгородської міськради заяву на вступ до фракції Партії регіонів написали два депутати – Володимир Мильо та Василь Гомонай. Обидва пройшли до ради від партії “Сильна Україна” С. Тігіпка.