Ужгородські студенти вшанували жертв голодомору (ФОТО)

Голодомор 1932-1933-х років залишається незагоєною раною в історії України. Пам’ять про трагедію об’єднує більшість громадян нашої країни. Проявом цього є і традиція віддавати шану жертвам Голодомору.
Пам’ятні заходи з вшанування 81-річниці Голодомору в Україні відбуваються у всіх містах і селах.
В Ужгородському вищому комерційному училищі 24 листопада 2014 року, силами викладача історії Демко Ганни Юріївни та завідуючої бібліотеки Світлани Дмитрівни Петренко, учнів проведено годину – реквієм «Український Голодомор 1933 року».
Без сліз не можна говорити про голод. Це біль і крик душі, яка все це пережила. Питання голоду на сьогодні – це політичне питання, бо не всі партії нині підтримують цей грабіжницький факт. Отож ми не повинні забувати ці жахливо – болісні сторінки власної історії.
Проведений захід – це данина пам’яті жертвам Голодомору. Адже у цей досить складний час, чесна і правдива без прикрас розмова про Голодомор на Україні, жертви та його наслідки покликана сприяти навчанню молоді, сприймати різні життєві ситуації, розвивати цікавість до минулого свого народу, виховувати правильне ставлення до історії.
«Хто не знає минулого –
Не матиме майбутнього.
Хто не шанує своїх предків –
Того забудуть діти та онуки».
Світлана Петренко
голод2 голод голод3

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *