Doc.ua запис до лікаря

Ужгородські спортсмени відвідали зону АТО (ФОТО)

Ужгородська Федерація Єдиноборств та Ужгородська Федерація Боксу ,,Пантера” спільно з Ужгородською Ініціативною Групою відвідали наших бійців з 4-го батальйону Національної Гвардії у зоні АТО і передали їм невелику допомогу. Про це “Трибуну” інформує громадський діяч Євген Молнар.

Наші хлопці виконують бойові завдання у м. Ізюм.Чесно кажучи,умови жахливі,але бійці з мужністю і високим оптимізмом виконують свій обовязок.Честь і шана таким бійцям! Також передали допомогу військовослужбовцям,які безпосередньо несуть бойову службу в м. Славянськ. ,,Ситуація дуже напружена.Кожної ночі ведуться обстріли по нашим позиціям,війська пішли далі,а в лісосмугах залишилось багато бандитів..!”-коментує ситуацію командир підрозділу. Хлопці більше хвилюються за своїх рідних,рідні домівки,адже володіють інформацією про дестабілізаційні процеси в нашому краї,на що ми їх запевнили,що місто в надійних руках справжніх патріотів,котрі достойно дадуть відсіч будь-яким антиукраїнським і сепаратистським проявам!

Дякуємо нашим Патріотам за захист нашої Батьківщини! Велике спасибі тим людям,які надали всебічну допомогу в реалізації поїздки!

МолнарМолнар2молнар4 молнар3

 

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *