Letyshops

Ужгородські спортсмени допомогли дитячій лікарні (ФОТО)

Ужгородська федерація єдиноборств разом із благодійною ініціативою «Творити добро просто» 21 вересня відвідали дитяче відділення Ужгородської районної лікарні №1 у м. Чоп з благочинною метою.

Для маленьких пацієнтів Чопської лікарні зібрали засоби гігієни: шампуні, присипки, дитячі креми та олійку, підгузки, байкові пелюшки; медикаменти: «Лінекс»,«Лактовіт», «Хілак­форте», «Лактофільтрум», «Ферум­лек», «Супрастін»,«Канефрон», а також іграшки, одяг та дитяче харчування «Нестожен».

На обслуговуванні відділення перебуває 16 700 дітей. Наразі у стаціонарі знаходиться 12 немовлят з батьками, а також п’ятеро маленьких покинутих діточок.

Євген Молнар, президент ГО «УФЄ», поспілкувався із Галиною Палушкою, завідувачем дитячого відділення, позаштатним районним терапевтом. Він зазначає: «Ця жінка все робить своїми силами, і все функціонує завдяки її насназі та клопіткій щоденній праці.

Наразі проводяться ремонтні роботи для покращення умов і розширення: готують палати,процедурні кабінети, тому лікарня ще багато чого потребує. Ми пообіцяли, що й надалі будемо всебічно допомагати цьому закладу, адже діти – це наше майбутнє».

федер федер2 федер3

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *